درباره ی ما

طراحی سایت به زبان پی اچ پی

طراحی سایت

گروه رویال برای طراحی سایت از زبان PHP و سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده میکند.

با توجه به تجربه‌ی چندین ساله‌ی هر یک از اعضاء، پروژه‌های دریافتی با بالاترین کیفیت و در موعد مقرر تحویل داده میشود.

مهمترین هدف این گروه کسب رضایت مشتریان است از این رو چه در زمان تحویل پروژه و چه در زمان پشتیبانی بهترین عملکرد را از خود نشان میدهد.

طراحی لوگو، ست اداری و...

گرافیک

تیم گرافیک رویال متشکل از هنرمندان خلاقی ست که با داشتن ایده‌های خاص و ناب آماده‌ی کمک به شما عزیزان است. این تیم سعی دارد تا با ارائه ایده‌های خاص درحوزه‌ی فعالیت کاری شما، باعث درخشش شما در میان رقبا شود.

تیم گرافیک رویال آماده‌ی طراحی لوگو، بنرهای تبلیغاتی، ست اداری و ... میباشد.

ترجمه متون تخصصی

امور دانشجویی

یکی دیگر از خدمات ویژه‌ی گروه رویال امور دانشجویی میباشد که شامل دو بخش ترجمه متون تخصصی و انجام پروژههای برنامه نویسی است. ما آماده ایم تا با همکاری تعدادی از دانشجویان مقطع دکتری از دانشگاه‌های معتبر ایران متون تخصصی شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ترجمه نماییم. از آنجاییکه این متون تخصصی در هر رشته توسط متخصصان همان رشته انجام می‌شود، بالاترین کیفیت را در ترجمه از ما انتظار داشته باشید.

همچنین انجام پروژههای برنامه نویسی در رشته‌های مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی عمران، اقتصاد، مدیریت و حسابداری توسط گروه رویال انجام می‌پزیرد.

ادمین سایت

خدمات ادمین

رویال برای تکمیل خدمات خود از کادری مجرب برای ارائه‌ی خدمات ادمینی استفاده کرده است.

ادمین‌ها در تمام روزهای ماه حاضر به انجام کارهای سایت هستند و به صورت غیرحضوری در سایت کارفرما فعالیت کرده و سایت را آپدیت میکنند.

ادمین‌ها کاملاً مسلط به طراحی سایت بوده و با تخصصی که دارند میتوانند عیوب سایت را شناسایی کرده و پیشنهاداتی در راستای بهبود سایت به کارفرما بدهند.

 * ادمینی سایت‌هایی که توسط گروه رویال نوشته نشده‌اند نیز پذیرفته میشود *