خط مشی کیفیت

خط مشي کيفيت ما که بيانگر استراتژي استقرار ، تضمين ، استمرار و توسعه نظام کيفي در کل سازمان مي باشد در چهارچوب موارد زير بيان مي گردد :

  1. توسعه فرهنگ کیفیت از طریق آموزش و نیز انگیزش کارکنان را جزو وظایف خود دانسته و منابع لازم را دراین راستا بکار می بریم تا با بهره گیری از آن فرآیند فزآینده اندیشه، تخصص و مهارتها را تعقیب نموده و فرهنگ انجام کار با کیفیت توسط نیروهای انسانی متخصص را میسر نمائیم .
  2. رضايت مشتري سرلوحه اهداف ماست و با کاهش هزينه ها و قيمت تمام شده ، تحويل به موقع و افزايش کيفيت سعي در بالا بردن سطح رضايت مندي و تامين نيازمنديهاي مشتري مي نمائيم .
  3. فرآيند بهبود مستمر و دستيابي به نقص صفر را ، در کليه زمينه ها با بهره گيري موثر از نظام مديريت کيفيت ، جهت ارتقا کيفيت محصولات در سازمان جاري مي نمائيم
  4. ورود به بازارهاي جهاني و توسعه صادرات را از اهداف عاليه خود مي دانيم که نيل به آن را با ايجاد ساز و کارهاي مناسب و استفاده مفيد و موثر از استاندارد هاي جهاني معتبر ميسر مي نمائيم .
  5. با ارزيابي مستمر و اجراي اهداف مشخص شده در خط مشي کيفيت زمينه را براي هدف گزاريهاي آينده که ارتقاء کيفيت را در پي داشته باشد فراهم مي نمايئد .
  6. با مشارکت و همياري مسئولين فرآينده هاي مختلف ضمن درک کامل خط مشي کيفيت ، راهبردهاي لازم را براي تفهيم و اجراي اين هدف با استفاده از نقطه نظرات و پيشنهادات آنها در سطح کليه کارکنان به کار مي بنديم .
آدرس
آدرس دفتر مرکزی

ولیعصر بالاتر از پارک‌وی ایستگاه محمودیه روبروی بانک آینده پلاک 2901 طبقه دوم واحد سه

آدرس کارخانه

شهرک صنعتی شمس آباد بلوار نگارستان خیابان پائیزان جنوبی پلاک 185.2

شماره تماس
شماره تماس کارخانه

02156234311 , 02156234341

شماره تماس دفتر مرکزی

02122668771