درباره ما

درباره ما

_

ما در دکارت استور تلاش میکنیم تا بهترین خدمات رو در زمینه تغییر دکوراسیون به شما ارائه دهیم این خدمات شامل کیفیت بالای ابزارها طراحی رایگان نصب با کیفیت و سرعت بالا در ارسال و سهولت در سفارش می باشد .
تاسیس شرکت ابزار های پیش ساخته دکارت بر اساس یک نیاز شکل گرفت و آن فقدان ابزار های پیش ساخته با کیفیت و قیمت مناسب بود. در واقع شرکت دکارت زیر مجموعه یک شرکت معماری و کوراسیون داخلی می باشد. یکی از معضلات سازندگان ساختمان و شرکت های معماری که با کار ساخت ساختمان سروکار دارند کمبود زمان می باشد. این کمبود زمان در پروژه هایی که نیاز به گچبری دارند بغرنج تر می شود چون اصول گچ بری سنتی کاری زمانبر و وقت گیر است. از سوی دیگر استفاده از گچبری سنتی چون به وسیله دست ساخته میشود بسیار گران میباشد و باعث بالا رفتن هزینه های پروژه خواهد شد. این دو علت باعث می شود در بسیاری از پروژه ها با وجود زیبایی های گچبری در معماری داخلی از آن صرف نظر شود و یا اینکه از ابزار های پیش ساخته پلی یورتان که جایگزین گچبری های سنتی هستند استفاده شود.

رفتن به سمت استفاده از ابزار های پیش ساخته معضل جدیدی بوجود آورد وآن این بود که یکسری از ابزار های پیش ساخته موجود یا بسیار بی کیفیت بودند که قابلیت اجرا شدن نداشتند و یا بعضی از ابزار های با کیفیت بسیار گران بودند که توجیه اقتصادی برای استفاده در پروژه را نداشتند.

بنابراین ما بر آن شدیم تا برای حل این مشکل به واردات ابزار های پیش ساخته پلی یورتان با کیفیت و قیمت مناسب اقدام نماییم. در نتیجه شرکت دکارت با هدف واردات ابزار های پیش ساخته پلی یورتان از برند خارجی با کیفیت مطلوب تاسیس شد.

محصولات ما شمال : انواع ابزار گلویی ، نور مخفی ، پروفیل های قاب بندی ،  قاب های پیرامون در و پنجره ، انواع گل و گنبد های سقفی ، قطعات تزیینی ، ستون وسر ستون می باشد

ما اجتماعی هستیم