تخت های بیمارستانی

تخت بیمارستانی براي استراحت بيماران در منزل و مراکز درماني مورد استفاده قرار مي گيرد و وسیله ای کاربردی برای نگهداری از بیماران افرادی که توانایی تحرک ندارند می باشد.

تخت بيمارستاني براي منزل ، تخت مکانيکي و الکتريکي ، 5 سال گارانتي و خدمات پس از فروش ، ارسال به سرار کشور با نازلترين قيمت تخت بيمارستاني .

در خرید تخت بیمارستانی برای منزل باید به نکات زیر دقت کرد زیرا تخت دارای استانداردهایی می باشد که باید این محصولات از این بهره مند باشند .

A- جک تخت یا بالابر تخت : اگر قصد خرید تخت مکانیکی دارد باید این نکته را در نظر داشته باشید که بالابر تخت و راحتی حرکت بالابر برای حرکت تخت بسیار مهم است مخصوصا برای بیماران سنگین وزن ، عمچنین اگر قصد خرید تخت برقی را دارید باید به توان موتور توجه نمود زیرا در اثر فشار این جک ها بسیار اسیب پذیر هستند .
B-حفاظ یا بد ساید (bed side) : حفاظ ها باید دارای استحکام مناسب باشند که در صورت غلت زدن بیمار و افتادن وزن بیمار بر روی حفاظ ها توان مقاومت داشته باشد ، همچنین ارتفاع حفاظ بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا معمولا بیماران از تشک مواج استفاده می کنند به همبن دلیل امکان بالاتر رفتن بیمار و در نتیجه امکان افتادن بیمار افزایش پیدا می کند .
C-رویه تخت : باید این رویه ها قابلیت ضد عفونی کردن و شستشو را داشته باشد و همچنین قابلیت تحمل وزن زیادی داشته باشد ( تصور کنید در بیمارستان حضور دارید و ساعت ملاقات می باشد یا برای جابه جایی بیمار دو نفر بر روی تخت باشند .
D-بدنه یا شاسی تخت : ساختار کلی تخت باید طوری باشد که بیماران و پرستاران احساس خاطر از شرایط نگهداری بیمار بر روی تخت داشته باشند .
F-چرخ تخت : این قسمت که همه ی وزن بیمار و تخت بر روی آن می باشد باید طوری باشد که در صورت ایجاد فشار بیش از حد ، مشکلی برای تخت ایجاد نشود .

انواع تخت بیمارستانی:

الف)‌ تخت بیمارستانی مکانیکی: این تخت ها ساده ترین نوع تخت های بیمارستانی هستند و برای تنظیم ارتفاع و سر و پای تخت می بایست به صورت دستی و بوسیله اهرم عمل کرد.
ب) تخت های بیمارستانی نیمه الکترونیک: در این نوع تخت ها تنظیم ارتفاع تخت به صورت دستی است اما تنظیم سری و پای تخت به صورت برقی انجام می گیرد.
ج) تخت های بیمارستانی الکترونیکی (فول) : در این تخت ها تنظیم ارتفاع کلی تخت به همراه تنظیمات سر و پای تخت به صورت اتوماتیک انجام می گیرد.

تخت برقی فول

تخت مکانیکی

تخت های بیمارستانی بر این اساس که زاویه تخت از چند قسمت تغییر می کند یا اصطلاحا شکسته می شود به سه نوع تقسیم می شوند. حالتهای ایجاد شده برای بیمار و راحتی بیمار با افزایش تعداد شکن ها افزایش می یابند.
1) تخت های بیمارستانی تک شکن: در این تخت ها فقط زاویه سر تغییر می کند.
2) تخت های بیمارستانی دو شکن: در این تختها قسمت سر و پای تخت تغییر زاویه می دهند.
3) تخت های بیمارستانی سه شکن: بهترین نوع تختهای بیمارستانی هستند و علاوه بر سر و پای تخت یک قسمت متحرک دیگر در مابین این دو قرار دارد.

تخت بیمارستانی یک شکن تختی است که قسمت بالا تنه بیمار به صورت نود درجه بالا می اید تا بیماران بتوانند غذا بخورند تلوزیون تماشا کنند و….. در صورت درخواست مشتریان تخت ها لگن خور میشوند.

تخت بیمارستانی ساده یکی از محصولات مناسب جهت بیمارانی می باشد که پرستاری از این بیماران کار زیاد مشکلی نمی باشد و نیاز این بیماران تنظیم سر یا همان قسمت کمر بیماران می باشد که به وسیله جک که در قسمت پای بیمار نصب شده است به صورت چرخشی تنظیم تا به شرایط مناسب مورد نیاز بیمار تنظیم شود

تخت دو شکن ساده یا همان مکانیکی هم قسمت سر بیمار تنظیم و هم قسمت پا بیمار نیز به وسیله یک جک که در طرف دیگر پا بیمار قرار گرفته شد نیز به صورت چرخشی قابل تنظیم می باشد که جهت چرخش خون معکوس آرامش خاصی برای بیمار محیا می کند.

این تخت با توجه به کفی فلزی خود تحمل وزن بیماران با وزن بالا نیز تحمل می کند و بیماران وزن بالا نیز به راحتی می توانند از این تخت استفاده نمایند.

سر تخت mdf قابل شستشو با رنگ بندی های به سفارش بیمار قابل تولید می باشد

چرخ های فلزی قفل دار در تولید این تخت استفاده و همینطور از محافظ های پروانه ای فلزی برای محافظت از بیمار برای جلوگیری از سقوط ناگهانی بیمار استفاده شده است.

نتیجه گیری :
تخت دو شکن صفحه فلزی پایه ثابت را می توان پیشنهاد خوبی برای بیماران سنگین وزن دانست که دنبال تخت با قیمت مناسب هستند دانست که با توجه به داشتن دو جک برای تنظیم سر و پای بیمار می باشد شرایط بستری و محیط درمانی حداقلی را برای این دسته از بیماران محیا خواهد ساخت البته نمی توان از سر تخت mdf قابل شستشو و همینطور چرخ های قفل دار و محافظ های تخت را نادیده گرفت که می توان این تخت با توجه به قیمت مناسب آن یک نخت کامل جهت نیاز بیماران دانست.

شما عزیزان می تواند قبل از سفارش با مشاوران فروش میترا طب تماس تا توضیحات کامل در اختیار شما قرار دهند و فراموش نکنید با توجه به این امر که تمام این تخت در کارگاه مجموعه میترا طب تولید می توانید به صورت خصوصی تغییرات مناسب به شرایط حال بیمار شما در این تخت ها داد یا مدل های دیگر مناسب تری جهت نیاز شما به شما معرفی کنند.

تخت سه شکن بدون تنظیم ارتفاع دستی یا همان مکانیکی هم قسمت سر بیمار تنظیم و هم قسمت پا بیمار برخلاف تخت دو شکن به صورت استاندارد از زیر زانوی بیمار تا ارتفاع 30 سانتی متری به وسیله یک جک که در طرف دیگر پا بیمار قرار گرفته شد نیز به صورت چرخشی قابل تنظیم می باشد که جهت چرخش خون معکوس آرامش خاصی برای بیمار خیلی بهتر از تخت دو شکن عمل خواهد کرد.

این تخت با توجه به کفی فلزی خود تحمل وزن بیماران با وزن بالا نیز تحمل می کند و بیماران وزن بالا نیز به راحتی می توانند از این تخت استفاده نمایند.

سر تخت mdf قابل شستشو با رنگ بندی های به سفارش بیمار قابل تولید می باشد.

چرخ های فلزی قفل دار در تولید این تخت استفاده و همینطور از محافظ های پروانه ای فلزی برای محافظت از بیمار برای جلوگیری از سقوط ناگهانی بیمار استفاده شده است.

لازم به ذکر می باشد با اختلاف قیمت ناچیز این تخت قابل ارتقا می باشد و می توان به جای محافظ پروانه ای فلزی از محافظ طرح آلمانی نرده ای همانند تخت برقی نیز استفاده کرد.

نتیجه گیری :
تخت سه شکن بدون تنظیم ارتفاع صفحه فلزی پایه ثابت را می توان پیشنهاد خوبی برای بیماران سنگین وزن دانست که دنبال تخت با قیمت مناسب هستند که با توجه به داشتن دو جک برای تنظیم سر و پوزی شن استاندارد قسمت پای بیمار شرایط بستری و محیط درمانی حداقلی را برای این دسته از بیماران محیا خواهد ساخت البته نمی توان از سر تخت mdf قابل شستشو و همینطور چرخ های قفل دار و محافظ های تخت را نادیده گرفت که می توان این تخت با توجه به قیمت مناسب آن یک نخت کامل جهت نیاز بیماران دانست.

شما عزیزان می تواند قبل از سفارش با مشاوران فروش میترا طب تماس تا توضیحات کامل در اختیار شما قرار دهند و فراموش نکنید با توجه به این امر که تمام این تخت در کارگاه مجموعه میترا طب تولید می توانید به صورت خصوصی تغییرات مناسب به شرایط حال بیمار شما در این تخت ها داد یا مدل های دیگر مناسب تری جهت نیاز شما به شما معرفی کنند.

تخت سه شکن برقی با تنظیم ارتفاع تخت دارای شاسی ساخت داخلی می باشد و جای پایه سرم در کنار نکات ریز دیگر اعمال شده در تخت این تخت را یکی از تخت های سفارشی استفاده بیماران در منزل ساخته است موتور استفاده شده TIMITON از ویژگی های دیگر این تخت بوده که صدا کم در کنار لرزش بسیار پایین آسایش خوبی برای بیماران به همراه خواهد آورد.تخت داری شاسی ساخت ایران می باشد داری سه موتور به همراه باکس کنترلی و ریموت قابل تنظیم ارتفا موتور می باشد سر تختی پلاستیکی محکم در رنگ های متنوع به سفارش مشتری قابل سفارش می باشد تخت یه شکن دارای چرخ با قابلیت ترمز تک و جفت می باشد. صفجه تخت ABS قابل شتشو می باشد و کنار تختی ها داری پین دکمه ای جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به بیمار می باشد.

کلیه تخت های بیمارستانی اععم از یک شکن دوشک سه شکن مکانیکی و تخت برقی سه شکن همراه با تنظیم ارتفاع جهت فروش و اجاره به شما مشتریان عزیز را دارد و شرکت میترا طب این افتخار را دارد تا با اجاره کلیه تجهیزات پزشکی مورد استفاده بیماردر منزل به صورت اجاره به شما عرضه گردد تا از هزینه های گزاف بیمارستان جلوگیری شود .

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart